Načítám ...

Naše služby

Seznam služeb T&T Marketing

Kontaktujte nás
service

SOCIAL MEDIA / Sociální sítě

Firma, která v dnešní době nefunguje na sociálních sítích, ztrácí kontakt s moderní dobou a přichází o velký prostor pro vlastní PR i prodej – své značky, produktů nebo služeb.

Propagace firmy na sociálních sítích musí vycházet z její kultury, hodnot, odrážet její osobitost a být originální, zkrátka zaujmout na první pohled – většinou totiž více pokusů získat si pozornost zákazníka nemáte! Na základě úvodní analýzy připravíme strategii vaší prezentace na sociálních sítích, včetně obsahu a trendy kreativy.

Chcete se odlišovat a být originální? Vymyslíme vám koncept, který zaujme takzvaně „na první“, postaráme se o jeho obsah, správu vašich profilů i jejich každodenní fungování, včetně reklamy a zacílení na správnou cílovou skupinu zákazníků.

service

PR - Public Relations

Nenecháme vás „sedět v koutě“, dáme o vás vědět! Public relations jsou o budování vztahu se zákazníky i novináři. Máme kontakty na redaktory, pro které bude váš text zajímavý. Na základě detailní mediální analýzy vám připravíme komunikační strategii a zajistíme její realizaci – monitoringem a komunikací s novináři počínaje, akcemi pro média či psaním článků konče.

service

PPC & Analytika

Google Adwords, Seznam Sklik, produktové srovnávače a další reklamní systémy vám pomohou oslovit přesně tu skupinu zákazníků, která hledá právě vaší zboží. Nevíte si s tím rady? Nastavíme vám PPC reklamy s přesným cílením na zákazníky, kteří jsou připraveni u vás nakoupit. Efektivitu vaší inzerce a reklamy zároveň změříme pomocí webové analytiky a připravíme vám i reporty na míru.

service

HR Marketing

Hledáte nové zaměstnance nebo jen potřebujete posílit svoji zaměstnavatelskou značku? Originální cestou pomůžeme „prodat“ unikátnost vašeho brandu a příběh vaší značky, firemní kulturu, hodnoty i zaměstnance vaší firmy. Využijeme k tomu všechny dostupné cesty v online i offline marketingu.

service

Content marketing

Atraktivní a originální obsah je klíčem k tomu, jak efektivně oslovit potenciální zákazníky. Není to jen o tom, co chcete sdělit, ale i jakou formou to sdělujete. Pomůžeme vám vymyslet příběh a jeho vizuál i se zohledněním klíčových slov pro snadné vyhledávání vašich příspěvků. Připravíme texty pro online i offline, blogy, články, newslettery, včetně grafiky.

service

SEO

Stále více spotřebitelů nachází prodejce zboží a poskytovatele služeb prostřednictvím vyhledávání na základě klíčových slov. Tohoto nástroje můžete využít ve svůj prospěch a optimalizovat své webové stránky a profily na sociálních sítích na ta klíčová slova, která jsou relevantní pro váš byznys, a která zákazníci používají, aby vás na internetu našli.

service

Webové stránky

Atraktivní a responzivní webové stránky reprezentují vaši firmu, produkty i služby, proto není dobré jejich přípravu podcenit. Po společné konzultaci vám připravíme web na míru tak, aby byl jednoduchý, přehledný a srozumitelný vašim zákazníkům a dynamicky se zobrazoval na všech médiích. A pomůžeme vám i s grafikou.

service

Grafické studio

Náš grafik je profesional, který je připraven splnit veškeré Vaše požadavky.

service

Fotografické služby

Kvalitní fotografie produktu je to, co jej prodává. Obvykle to bývá fotografie, na základě které se zákazník rozhodne, zda si daný produkt koupí. Pokud správně zkombinujete výhody produktové fotografie a chytlavého textu, máte vyhráno.

service

E-mail marketing

Pomáhá prodávat, budovat vztah se zákazníkem v období před, během i po prodeji. Je informativní a doručí vaši zprávu zákazníkovi okamžitě a s nízkými náklady. Potřebujete pomoci s jeho přípravou a obesláním (potenciálních) zákazníků? Zajistíme vše od A do Z.

service

Firemní školení

V agentuře máme řadu odborníků na online marketing, tak proč se o své vědomosti nepodělit? Zajistíme školení online marketingu pro vaše zaměstnance. Přijedeme za vámi nebo můžete využít prostory Kongresového centra a restaurace Aureole v budově City Tower ve výšce 109 m.

service

Korporátní identita

Jednotnou, kreativní a originální firemní identitou vysíláte signál, že jste profesionální, moderní, ale také stabilní firma. Je kvalitním základem pro úspěšnou firmu, ale i „zaměstnavatelskou značku“. Nepodceňte ji ;-)

service

Konzultace zdarma

Nejste si jisti, zda tuto službu potřebujete? Jsme připraveni Vás navštívit a první konzultaci poskytnout zdarma.